↑   naar boven

Secretariaat
Brugge Plus vzw
Lange Vesting 112, 8200 Brugge

+32 50 44 20 02
(ma - vr van 9.30 tot 17.00 uur)

info@bruggeplus.be
Btw-nummer: BE 0465 705 908

Projectverantwoordelijken

Kookeet / Film op het Strand
Dries Notredame
+32 50 44 30 08
dries.notredame@bruggeplus.be

Feest in 't Park / KRIKRAK
Karel Standaert
+32 50 44 20 06
karel.standaert@bruggeplus.be

Cirque Plus / Iedereen Klassiek / Autovrije Zondag / Lichtfeet Lissewege
Peter Grymonprez
+32 50 44 20 09
peter.grymonprez@bruggeplus.be

Reiefestival / Gouden Boomstoet
Alan Quireyns
+32 50 44 20 08
alan.quireyns@bruggeplus.be

Productie

Coördinator en productieverantwoordelijke Triënnale Brugge
Okita Daels
+32 474 80 89 66
okita.daels@bruggeplus.be

Productieverantwoordelijke Heilig Bloedprocessie / Gouden Boomstoet
Ellen Verstraete
+32 50 45 50 04
ellen.verstraete@bruggeplus.be

Productieverantwoordelijke Kookeet
Floris Vandamme
+32 498 02 81 27
floris.vandamme@bruggeplus.be

Productieverantwoordelijke Cirque Plus
Tim Billiet
+32 50 44 20 08
tim.billiet@bruggeplus.be

Tijdelijke vervanging Tim Billiet
Mathias De Stecker
+32 50 45 50 09
mathias.de.stecker@bruggeplus.be

Productiemedewerker allround
Rien Vandermeersch
+32 50 44 30 04
rien.vandermeersch@bruggeplus.be

Productiemedewerker allround
Lawrence Vanhoorne
+32 50 45 51 12
lawrence.vanhoorne@bruggeplus.be

Productiemedewerker
Vanessa Aneca
+32 495 55 14 16
vanessa.aneca@bruggeplus.be

Productiemedewerker
Wim Van de Cappelle
+32 50 45 50 08
wim.van.de.cappelle@bruggeplus.be

Communicatie

Coördinatie en persverantwoordelijke
Griet De Prest
+32 50 44 20 04
griet.deprest@bruggeplus.be

Communicatiemedewerker
Geertrui Carpentier
+32 50 44 20 05
geertrui.carpentier@bruggeplus.be

Communicatiemedewerker
Nele Vermeire
+32 50 44 30 03
nele.vermeire@bruggeplus.be

Communicatiemedewerker
Meggie De Decker
+32 50 44 20 02
meggie.de.decker@bruggeplus.be

Communicatiemedewerker
Elise Blancquaert
+32 50 44 30 03
elise.blancquaert@bruggeplus.be

Tijdelijke vervanging Elise Blancquaert
Sien D'hauwer
+32 50 44 30 03
sien.dhauwer@bruggeplus.be

Grafische vormgeving
Ruth D'hauwer
+32 50 44 20 03
ruth.dhauwer@bruggeplus.be

Grafische vormgeving
Arne Milleville
+32 50 44 30 03
arne.milleville@bruggeplus.be

Publiekswerking

Publieksmedewerker
Els Degryse
+32 50 44 20 01
els.degryse@bruggeplus.be

Publieksmedewerker
Flor Vandevelde
+32 50 45 50 05
flor.vandevelde@bruggeplus.be

Administratie

Coördinator administratie en financieel verantwoordelijke
Nancy Corijn
+32 50 44 30 09
boekhouding@bruggeplus.be
invoices@bruggeplus.be

Secretariaat
Meggie De Decker
+32 50 44 20 02
meggie.de.decker@bruggeplus.be

Verantwoordelijke personeelszaken
Isabelle Matthys
+32 50 44 20 02
hr@bruggeplus.be
isabelle.matthys@bruggeplus.be

Tijdelijke vervanging Isabelle Matthys
Jennifer Weijts
+32 50 44 20 02
jennifer.weijts@bruggeplus.be
hr@bruggeplus.be

Projectadministratie
Joke Geldhof
+32 50 45 50 02
joke.geldhof@triennalebrugge.be

Polyvalent administratief medewerker
Tania Van Brabant
+32 50 44 20 02
tania.van.brabant@bruggeplus.be

ICT

Verantwoordelijke ICT en ticketing
Stefaan Geldhof
+32 50 44 20 06
stefaan.geldhof@bruggeplus.be
it@bruggeplus.be

In&Uit

Verantwoordelijke
Peggy Slingeneyer
+32 50 44 47 00
peggy.slingeneyer@inenuitbrugge.be

Baliemedewerkers
Dorothy Van Cauwenberghe
Kristel Braem
Nicholas Van Vlaardingen
Sabrina Spronk
Siham Soltani
Tania Van Brabant
Tom Willems

Helpdesk tickets
+32 78 15 20 20 (zonaal tarief)
(ma - vr van 14.00 tot 17.00 uur)

info@ticketsbrugge.be

Culturele wijkwerking

Projectcoördinator Culturele Wijkwerking
Marec Zeghers
+32 50 44 20 07
marec.zeghers@bruggeplus.be
marec@houseoftime.be

Projectcoördinator Uitwijken
Stef De Blieck
+32 50 45 50 09
stef.de.blieck@bruggeplus.be

Projectmedewerker Uitwijken
Janes Zeghers
+32 50 44 20 07
janes.zeghers@bruggeplus.be

Productiemedewerker Uitwijken
Lies Terryn
+32 50 45 50 09
lies.terryn@bruggeplus.be

Projectcoördinator House of Time
Peter Alleman
+32 497 34 25 52
peter.alleman@bruggeplus.be

Atelierwerking House of Time
Lowie Vandenberghe
+32 473 76 41 13
lowie@houseoftime.be

Jong Volk

Projectverantwoordelijke
Mathias Timmermans
+32 477 53 53 06
mathias.timmermans@bruggeplus.be

Projectmedewerker
Luka Franck
+32 475 93 31 24
luka.franck@bruggeplus.be

Projectmedewerker
Karel Standaert
+32 50 44 20 06
karel.standaert@bruggeplus.be

Contentcreatie
Jasper van het Groenewoud
+32 485 78 42 13
jasper@bruggeplus.be

Brugge Studentenstad

Projectcoördinator
Manon Billiet
+32 477 97 98 99
manon.billiet@bruggeplus.be

Medewerker The Student Village
Luka Franck
+32 477 97 98 99
luka.franck@bruggeplus.be

Triënnale Brugge

Co-curator en communicatie
Shendy Gardin
+32 50 45 51 11
shendy.gardin@triennalebrugge.be

Bestuur

Dagelijks bestuur
Dirk De fauw
Franky Demon - voorzitter
Mathijs Goderis
Mercedes Van Volcem
Bart Geernaert
Robbie Boi

Raad van bestuur
Dirk De fauw
Franky Demon - Voorzitter
Mathijs Goderis
Mercedes Van Volcem
Jasper Pillen
Nico Blontrock

Hilde Decleer
Mieke Hoste
Geert Van Tieghem
Karin Robert
An Braem
Bart Geernaert
Robbie Boi

Schoonmaak

Colette Ruysschaert