Brugge Plus

  • Uit met je klas
  • UiT met je klas
slider title

UiT met je klas

Deze website geeft een overzicht van alle culturele organisaties en stadsdiensten die een actviteit aanbieden voor scholen. 

Werkwijze onderstaande tabellen
1. Kies de graad waarvoor je een activiteit zoekt.
2. In de tweede tabel  kies je de discipline
3. In de derde tabel verschijnen dan één of meerdere organisaties die beantwoorden aan jouw selectie. 
4. Onderaan vind je ook nog eens de lijst terug met organisaties die aan je zoekcriteria voldoen.  Klik bij een organisatie naar keuze op "meer info" om de infofiche te openen.
Je kan ook alle organisaties afzonderlijk bekijken.

Op stap met De Lijn
Wil je gratis met De Lijn naar een culturele activiteit? Dat kan met dynamoOPWEG van de CANON cultuurcel. Of wil je gratis met De Lijn naar een milieu-educatieve bestemming? Dat kan met een MOS-Poppelepee-pas voor klassen uit het basisonderwijs van een MOS-school.

Stap in de stad
Als je een bezoek aan Brugge plant met de school, kan je de educatieve activiteiten die je op deze website vindt, combineren met de gratis stadsopdrachten van ‘Stap in de stad’.

Vragen of opmerkingen?

charlotte.forrier [at] bruggeplus.be

Graad
Discipline
Infofiche
De Werf

Bij De Werf kan je terecht voor kinder- en jeugdtheater, theatervoorstellingen voor tieners en volwassenen, jazzlabel, Belgische en internationale jazzconcerten. Tijdens het jaarlijkse Jonge Snaken Festival (herfstvakantie) presenteren we het beste kinder- en jeugdtheater uit Vlaanderen en Nederland gekoppeld aan talrijke workshops. Open repetities, try-outs van eigen theatervoorstellingen, lesmappen, workshops op maat, voor- en nabesprekingen op aanvraag.  Wie jonger is dan 21 jaar betaalt slechts 7 € voor een theatervoorstelling of concert.

Download hier de brochure

Contactgegevens
Contact:
Lervant Pascal
E-mail:
pascal.lervant@dewerf.be
Telefoon:
050 37 28 37
www.dewerf.be